LISTA AKTUALNOŚCI LISTA AKTUALNOŚCI

Powrót

XXII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora RDLP w Olsztynie

8 czerwca odbył się XXII Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora RDLP w Olsztynie zorganizowany przez Nadleśnictwo Korpele. Zmagania piłkarskie odbyły na Stadionie Miejskim w Szczytnie. Łącznie w turnieju wzięło udział 17 drużyn z 21 nadleśnictw. W turnieju uczestniczyło również 16 pań.

Zwycięzcą turnieju została drużyna z Nadleśnictwa Wielbark, drugie miejsce zajęła drużyna z Nadleśnictwa Szczytno a trzecie z Nadleśnictwa Lidzbark. Najlepszym strzelcem został Adrian Gąsior  a najlepszym bramkarzem Mateusz Sołtys.  Obaj zawodnicy pochodzą z drużyny Nadleśnictwa Szczytno. Puchar „Fair – Play” powędrował do Nadleśnictwa Korpele.

W przyszłym roku organizatorem turnieju o Puchar Dyrektora RDLP w Olsztynie będzie Nadleśnictwo Mrągowo wspólnie z Nadleśnictwem Strzałowo.